FOTO/ Demi vesh të brendshme rrjetë te ‘zogu’ dhe ju josh me gjoksin bombasik

FOTO/ Demi vesh të brendshme rrjetë te ‘zogu’ dhe ju josh me gjoksin bombasik

17:00, 17/01/2020

Di si të na provokojë.

Demi Rose njihet për stilin unik që ka e shpesh e tregon edhe përmes fotografive që i hedhë në rrjetet sociale, ani pse shumë prej tyre i ka të zhveshura, shkruan Syri Kosova.

Ajo së fundmi në Instagram publikoi një foto ku shihet me të brendshme.

Por, ato ishin në formë rrjete, sidomos te ‘zogu’ dhe ndjekësit me siguri e kanë ofruar imazhin që të shohin ndonjë gjë.

View this post on Instagram

Well? @johnnycinematic ??

A post shared by Demi Rose ???? (@demirosemawby) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco