Fansat nxjerrin 'zbuluar' Ledri Vulën dhe të dashurën e tij Sara Hoxhën

Fansat nxjerrin 'zbuluar' Ledri Vulën dhe të dashurën e tij Sara Hoxhën

12:24, 17/01/2020

Nuk e kanë pranuar që janë në një lidhje por Ledri Vula dhe bukuroshja Sara Hoxha janë kapur disa herë mat në shoqërinë e njeri -tjetrit.

Prej disa ditësh ata ndodhen me pushime në fillim në Maldive dhe më pas në Dubai.

Por për asnjë moment ato nuk publikuan foto por fansat e  këngëtarit e kanë nxjerrë zbuluar atë.

  Teksa drekojnë në një restorant në Dubai fansat  i kanë vënë në sfond reperit, këngë “Princess Dajana”, dhe në këtë moment Ledri Vula është ngritur duke kërcyer, ndërsa në tavolinë me të duket dhe Sara, që kërcen gjithashtu e buzëqeshur.

View this post on Instagram

Princess Diana ????????

A post shared by Ledri??vula (@only_ledri14) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco