Oriola Marashi e ‘eksagjeron’ këtë herë publikon FOTO pa të brendshme

Oriola Marashi e ‘eksagjeron’ këtë herë publikon FOTO pa të brendshme

12:26, 15/01/2020

Modelja e njohur Oriola Marashi është komentuar gjithmonë për format e saj trupore.

Çdo foto e saj provokative publikuar nga modelja nuk kalon pa u komentuar.

Dhe ditën e sotme ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një mini fustan të çarë ku duket se modelja është pa të brendshme.

‘Ju dua të gjithëve’ ka shkruar krahas fotos modelja.

Si gjithmonë dhe këtë rradhe nuk kanë munguar komentet të tipit ‘Bish je’ ‘Kryevepër’ etj.

Në pak orë fotoja ka marrë me mijëra pëlqime.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love above all ??

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sonte tek oda ,sic e do tradita @lenaberishaofficial Hair and make up @merita_merja

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco