Duket si 20 vjeç/ Adelina Ismajli feston sot ditëlindjen dhe nuk do ta besoni moshën e saj

Duket si 20 vjeç/ Adelina Ismajli feston sot ditëlindjen dhe nuk do ta besoni moshën e saj

11:20, 14/12/2019

Është bërë një kohë e gjatë që Adelina Ismajli është tërhequr nga muzika duke lënë pas dore karrierën e saj artistike për t’ju përkushtuar së fundmi rritjes së djalit të saj, Uliksit.

Por ajo mbetet diva e muzikës shqiptare sepse njihet nga shumë breza jo vetëm kur ajo ishte në majë të karrierës së saj por edhe nga breza të rinjsh në ditët e sotme pasi numëron më dhjetra hite muzikore.

Image

Dhe dita e sotme është një ditë e veçantë për Adelinën pasi ajo feston ditëlindjen.

Këngëtarja ka lindur më 14 dhjetor të vitit 1979 dhe sot mbush plot 40 vjeç.

Në këtë përvejtor Adelina ka marrë urime nga shumë miq dhe koleg të saj.

Image

Por jo vetëm kaq ajo ka vendosur ti suprizojë fansat e saj me një projekt t të ri për të mos munguar në festat në prag të fundvitit me një bashkëpunim.

 Skerdi është emri i ri por i suksesshëm me të cilin këngëtarja ka bashkuar forcat në ripërpunimin e një prej hiteve të pavdekshme.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Coming soon... @skerdiago

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Martin16/12/2019 08:57

Me make up dhe photoshop edhe shimpazete duken 'te bukura'.

Shto koment

Denonco