VIDEO/ 'Zogu i Tiranës' ishte pjesë e filmit të tij, ja çfarë thotë Bes Kallaku në postimin e tij të fundit

VIDEO/ 'Zogu i Tiranës' ishte pjesë e filmit të tij, ja çfarë thotë Bes Kallaku në postimin e tij të fundit

10:34, 14/12/2019

Që kur Bes Kallaku prezantoi filmin e tij ‘Falco’ premtoi thyerjesh brinjësh nga të qeshurat.

Dhe kështu ndodhi filmi ka muaj që jepet në kinematë e Tiranës  dhe është një ndër filmat më të shikuar.

Gjithashtu në këtë film bënin pjesë një kast e njohur aktorësh dhe personazhe të tjera të njohur si Arben Derhemi. komediani Olsi Bylyku dhe ish-velina Rashel Kolaneci, Bleona Qereti, doktori i njohur Skerdi Faria,’ Zogu i Tiranës’ e shumë e shumë të tjerë.

E përsa i përket 'Zogut të Tiranës' Bes Kallaku ka publikuar ditën e djeshme një pjesë ku ai luan në këtë film duke u shprehur:

'Ah mor zog si nuk të ra me e shiju filmin’ .

Kujtojmë që Hermes Nikaj i njohur ndryshe si ‘Zogu i Tiranës’ u la nga Gjykata e Tiranës të qëndrojë edhe 15 ditë të tjera në masën e sigurisë ‘arrest me burg’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco