Anxhelina Hadërgjonaj del pa sytjena

Anxhelina Hadërgjonaj del pa sytjena

23:30, 11/12/2019
Është shumë aktive në rrjetet sociale
 Anxhelina Hadërgjonaj ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në rrjete sociale, në të cilat erdhi shumë joshëse, shkruan Syri Kosova.
Këngëtarja kishte veshur një kostum të zi, nën të cilin nuk mbante fare reçipeta, por dukej atraktive.
Kujtojmë se Anxhelina së fundi ka udhëtuar në Francë, ku pushoi bashkë me motrën Agnesën dhe Beatrix Ramosajn.
View this post on Instagram

Stay lowkey and keep em guessin ????

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco