FOTO/ Kur lekun e ke letër/ Tayna i bën vetes dhuratë një makinë super luksoze

FOTO/ Kur lekun e ke letër/ Tayna i bën vetes dhuratë një makinë super luksoze

09:36, 10/12/2019

Reperja e njohur Tayna, në një kohë të shkurtër, është kthyer në një ndër reperet më të suksesshme të showbizit shqiptar.

Përpos hiteve që ka sjellë në mënyrë të vazhdueshme, ajo njihet dhe për blerjet luksoze që bën.

Blerja më e re e reperes është një automjet “BMV X6” që mund të kushtojë deri në 108 mijë dollar.

Tayna ka publikuar në profilin e Instagramit një foto ku shihet pranë makimnës, duke e ‘prezantuar’ me ndjekësit e saj.

“Edhe një! Dhuratë për veten time. Përpara 2020-ta”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Pra mesa duket reperja ka ditur ta surprizojë më së miri veten për këtë fundvit.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco