Rita Ora e ‘çon’ në hanë këtë DJ shqiptar

Rita Ora e ‘çon’ në hanë këtë DJ shqiptar

21:34, 09/12/2019

Një fotografi më pak të zakontë e ka hedhur në rrjetet sociale.

Rita Ora shihet se ka pozuar pranë një DJ shqiptyar nga Kosova, i njohur si “DJ Regard”, shkruan Syri Kosova.

Pranë fotos, ajo la edhe një shkrim mjaft promovues dhe motivues për DJ-në në fjalë.

“Faleminderit që erdhe të më shohësh. Jam shumë e lumtur për ty DJ Reard dhe për gjitha sukseset tua. Shumë nga ne janë më të mirë. Vazhdo të fitosh dhe të shkëlqesh si një yll që je” tha Rita për të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco