FOTO/ Arbana dhe Eduarti fotografohen në momente romantike gjatë ndjeshjes së djeshme

FOTO/ Arbana dhe Eduarti fotografohen në momente romantike gjatë ndjeshjes së djeshme

09:33, 18/11/2019

Mbrëmjen e djeshme inagurimi I stadiumit të ri bëri bashkë politikanë dhe njerëz të medias, ndërsa kurioziteti për shtëpinë e re të kuqezinjve ishte shumë i madh.

Një nga personazhet e njohur që e pa dje ndeshjen Shqipëri – Francë nga afër në “Air Albania” ishte edhe Arbana Osmani. Nën shoqërinë e Eduartit, ky i fundit ka ndarë me ndjekësit një moment të ëmbël mes tij e Arbanës.

Veshur me të kuqe, me kokën e mbështetur tek Grishaj, moderatorja shihet teksa shijon emocionet e lojës. Duke falenderuar fotografin, Eduarti ka bërë edhe një batutë lidhur me një moment të tillë. “E paske shkrep fiks 1 minutë para se ta zinte gjumi Arbanën”, ka shkruar Grishaj bashkangjitur fotos.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco