Qenka dhe biznesmen, zbulohet se kush është i dashuri i Genta Ismajlit

Qenka dhe biznesmen, zbulohet se kush është i dashuri i Genta Ismajlit

08:47, 18/11/2019

Prej disa ditësh, në rrjet ka qarkulluar një video e këngëtares Genta Ismajli në momente romantike me partnerin e saj.

Teksa të gjithë u bëmë kuriozë të mësonim se cili ishte personi në fjalë, u publikua edhe një tjetër video ku Genta shfaqej në publik me partnerin.

Ata kishin dalë së bashku në një club nate, ndërsa kërcyen dhe shkëmbyen puthje në buzë.

“Prive.al” ka zbuluar identitetin e mashkullit që i ka rrëmbyer zemrën këngëtares tonë.

Ai është turk dhe quhet Husen.

Husen jeton mes Turqisë dhe Zvicrës, ku ka bizneset e tij.

Siç e pamë nga videot që po bëjnë xhiron e rrjetit, Genta dhe partneri kanë mjaft kimi me njëri-tjetrin dhe kjo lidhje arsyeton tashmë edhe udhëtimet e shpeshta të Gentës në Turqi!

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco