I fejuari i Jennifer Lopez zbulon detaje nga dasma

I fejuari i Jennifer Lopez zbulon detaje nga dasma

17:01, 17/11/2019

Në muajin mars të këtij viti sportisti Alex Rodriguez i propozoi martesë këngëtares Jennifer Lopez dhe së shpejti do të zhvillohet ceremonia.

I ftuar në emisionin “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, Rodriguez zbuloi disa detaje lidhur me planet për martesë.

Ai është shprehur se ende nuk kanë zgjedhur vendin se ku do të organizohet dasma, thjesht tregoi se ata po mendojnë diçka intime.

Gjithashtu ai theksoi dasma e tyre do të ketë më pak se 100 të ftuar dhe preferojnë të mos e bëjnë publike. Në këtë ceremoni do  të jenë të ftuar vetëm familjarë dhe miq të ngushtë të çiftit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco