VIDEO/ Rrëzohet duke parakaluar në tapetin e kuq, këngëtarja shqiptare turpërohet para kamerave

VIDEO/ Rrëzohet duke parakaluar në tapetin e kuq, këngëtarja shqiptare turpërohet para kamerave

22:18, 16/11/2019

Gjatë ceremonisë në “BUNTE New Faces Award”, Ilira Gashi ka përjetuar një moment të sikletshëm gjatë kalimit në tapetin e kuq para kamerave.

Këngëtarja Ilira Gashi ishte pjesë e organizimit ‘Bunte Neë Faces Award’ ku ndahen çmime të për vjetshme për emra të njohur të industrisë muzikore në shtetin gjerman dhe atë zviceran.

Pasi këngëtarja shqiptare kishte marrë vëmendje me paraqitjen e saj, ku u shfaq me një fustan të gjelbër, ajo pengohet dhe rrëzohet pikërisht në momentin kur prozhektorët e kamerave, ishin të gjitha mbi të.

Kamerat kanë kapur Ildën duke u rrëzuar gjatë kalimit në qilimin e kuq. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco