Modelja superseksi, pozon në insatagram me trupin fantastik

Modelja superseksi, pozon në insatagram me trupin fantastik

21:35, 16/11/2019

Arbenita Ismajli, modelja kosovare, e cila jeton dhe vepron në Angli, ka publikuar fotografi të tjera në rrjetet social, të cilat vënë në plan të parë bukurinë e saj.

Me mbi 390 mijë ndjekës në Instagram, fotografitë që kanë në fokus linjat e saja trupore, marrin dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj të shumtë.

Ditët e fundit, modelja Arbenita Ismajli ka publikuar fotografi të tjera që tregojnë dukjen e saj mahnitëse.

Në faqet rozë, modelja është lakuar si e dashura e reperit Fero, mirëpo duket se lidhja e tyre ka përfunduar. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco