Kush e ka gjoksin më s.ksi Enca apo Fjolla? Reperi shqiptar jep përgjigjen epike

Kush e ka gjoksin më s.ksi Enca apo Fjolla? Reperi shqiptar jep përgjigjen epike

14:42, 16/11/2019

Reperi i njohur shqiptar K-Albo ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Mirage", ku u bë pjesë e rubrikës "Kë zgjedh".

Reperi duhet të zgjidhte mes personazheve të njohur të showbizit dhe kur erdhi rradha e Encës dhe Fjollës, ai dha një përgjigje epike.

Image

I pyetur se kush e ka gjoksin më seksi Albani u shpreh se pa i provuar nuk mund të flas.

"Se di, nuk jam kam parë mirë, pa i provuar s'mund të them gjë. Më duket se Enca i ka më origjinale, por pa i provuar s'di çfarë të them", u përgjigj reperi.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco