Enca heq dorë nga meshkujt bën namin me femrat

Enca heq dorë nga meshkujt bën namin me femrat

14:15, 16/11/2019

Ditën e djeshmë këngëtarja e njohru Enca Haxhia publikoi  këngën e saj të titulluar ‘Mwah’.

Kënga u prit mirë nga publiku që në momentin e publikimit.

 Artistja ka punuar vetë për tekstin dhe muzikën e këngës tepër ritmike që mund të pushtojë shumë shpejt klubet e natës.

Image

Ndryshe nga herët e tjera, klipi muzikor nuk ka asnjë mashkull, por është i mbushur me vajza kërcimtare që i bashkohen Encës me koreografi të ndryshme.

Në këtë projekt muzikor, Enca ka treguar se cilat janë disa prej dëshirave të saj.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco