FOTO/ Njihuni me vilën luksoze të familjes Beckham, paguajnë 25 mije dollarë në muaj

FOTO/ Njihuni me vilën luksoze të familjes Beckham, paguajnë 25 mije dollarë në muaj

14:47, 15/11/2019

Së fundmi mediat e huaja kanë shkruar për vilën luksoze të marrë me qera nga  familja Beckham në Beverly Hills për 25,000 dollarë për muaj.

Kjo vilë është në 11,200 metra katrorë, e ndërtuar para 5 vitesh, e cila ka një luks të shfrenuar 2014, me mure xhami, dysheme mermeri, orendi super të shtrenjta e modern, e mbi të gjitha me një pamje të jashtëzakonshme të qytetit, që të relakson.

Në të gjithë këtë vilë prej  11,200 metra katrorë gjenden  6 dhoma gjumi, 9 banjo dhe një super pishinë luksoze.

Shikoni të gjitha fotot në galerinë më sipër sepse jemi të sigurt që kei për të mbetur pa fjalë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco