FOTO/ Motrat Rodriguez i vënë flakën rrjetin me fotosezionin e tyre të fundit

FOTO/ Motrat Rodriguez i vënë flakën rrjetin me fotosezionin e tyre të fundit

13:36, 15/11/2019

Belen Rodriguez  njihet si një nga femrat më seksi, që në çdo postim të saj tërheq vëmendjen e mediave rozë dhe jo vetëm.

E së fundmi ajo së bashku me motrë ne saj Cecilia kanë udhëtuar për në Spanjë për fushatën e re të kusotumeve të markës së tyre.

Fotot e tyre të pulikuara në rrjete sociale kanë lënë pa frymë ndjekësit e tyre para një skenari sensual dhe intrigues.

Komplimetet nga ndjekësit kanë qënë të shumta për këtë fotosezion të motrave Rodriguez, të cilave Belen i është përgjigjur me një ‘Faleminderit’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco