VIDEO/ Demi Rose e zhveshur teksa masazhon të pasmet

VIDEO/ Demi Rose e zhveshur teksa masazhon të pasmet

11:45, 14/11/2019

Blogerja e njohur Demi Rose është e njohur për format e saja bombastike.

Gjithashtu modelja tregon herë pas herë dhe si ajo kujdeset për trupin e saj.

E së fundmi me anë të një video të shpërndarë në Instastory ajo ka treguar se si trajton të pasmet e saja.

 Në  vidoe modelja shfaqet vetëm me të brendshme dhe ajo që merr më shumë vëmëndje është trupi i saj.

E teksa ajo filmon veten si gjithmonë nuk harron të bëjë dhe lëvizje provokative.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco