VIDEO epike/ Dafina Zeqiri kërcen twerk të pranishmit i prekin të pasmet

VIDEO epike/ Dafina Zeqiri kërcen twerk të pranishmit i prekin të pasmet

10:16, 14/11/2019

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është një ndër emrat më të dashur për publikun shqiptar.

Kjo gjë duket dhe nga koncertet të shumta që ajo mban si në Shqipëri dhe Kosovë.

Gjithashtu ajo ndez gjithmonë skenën me  performancën e saj dhe një nga kërcimet që ajo preferon më shumë është twerk.

Dhe mbrëmjen e djeshmë ajo ishte e thirru në një nga clubet e Tiranës dhe sigurisht ndezi skenën.

Por teksa ajo po kërcente, ajo u kthye me të pasme nga publiku dhe filloi të bënte “twerk”, derisa u afrua shumë afër skenës saqë publiku arriti t’i preknin të pasmet.

Kujtojmë se kënga e fundit e këngëtares është “Ring Ring”, e cila ka arritur të klikohet mbi 1.6 milionë herë në kanalin YouTube.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco