Ish-bashkëshorti i personazhit të njohur televiziv

Ish-bashkëshorti i personazhit të njohur televiziv

21:31, 13/11/2019
Khloe Kardashian, Lamar Odom, publikoi lajmin e fejesës së tij.
Ditën e sotme e përditshmja “Us Weekly” ka shkruar rreth përjetimit të Khloe pasi ka mësuar këtë lajm. Sipas tyre Khloe nuk është surprizuar që Lamar ka vendosur të fejohet.
“Ajo e dëgjoi lajmin e fejesës nga miqtë e përbashkët. Përsa i përket sesi u ndje pas kësaj, ajo është shprehur se i uron atij vetën lumturi. Kapitulli i saj me Lamar ka përfunduar dhe tani është koha për të ecur përpara”,-mësohet të kenë thënë burime pranë yllit televiziv.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco