Edhe një pozë seksi nga Dafina Zeqiri

Edhe një pozë seksi nga Dafina Zeqiri

19:55, 08/11/2019

Ka publikuar edhe një fotografi joshëse.

Dafina Zeqiri është njëra prej artisteve më aktive në rrjete sociale, në të cilat çdo ditë sjell imazhe të reja.

Së fundi, ajo publikoi një foto nga fotosesioni i fundit, ku erdhi tejet joshëse, teksa në plan të parë i kishte të pasmet dhe fytyrën e bukur, shkruan Syri Kosova.

“Përshëndetje, si jeni”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos në gjuhën italiane.

View this post on Instagram

Ciao, come stai.....

A post shared by ???? ???? ???? ???? ???? ???? (@dafina.zeqiri) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco