Dorina Mema flet pas 'seksit të shpifur' dhe jetës luksoze në Dubai

Dorina Mema flet pas 'seksit të shpifur' dhe jetës luksoze në Dubai

20:34, 05/11/2019

Dorina Mema ishte e ftuar nĂ« studion e “FtesĂ« nĂ« 5” me Bieta Sulon, pĂ«r tĂ« sqaruar deklaratĂ«n e saj tĂ« fundit, nĂ« tĂ« cilĂ«n u shpreh se seksi Ă«shtĂ« mĂ« i shpifuri, pasi ngatĂ«rron marrĂ«dhĂ«niet njerĂ«zore.

Image

E pyetur nga Bieta, trajnerja e njohur e fitnesit theksoi se për të më e rëndësishme është dashuria që merr dhe jep nga familjarët e jo akti seksual.

Image

Dorina e dha një përgjigje edhe për të gjithë ata që shpesh ngrenë pyetje rreth postimeve të shumta dhe jetës luksoze në Dubai, duke sqaruar se atje ka familjen e dytë, një nënë jo biologjikë që e do dhe i fal gjithnjë dashuri.

Image

Ajo gjithashtu theksoi se nĂ« jetĂ« ka patur fat dhe vullnet pĂ«r t’ia dalĂ« mbanĂ« vet pa ndihmĂ«n e askujt, edhe pse fillimet s’ kanĂ« qenĂ« aspak tĂ« lehta.

Image

“A e keni vĂ«nĂ« re qĂ« disa njerĂ«z ecin mĂ« engjĂ«j dhe nuk ecin vetĂ«m
 unĂ« kam 7 engjĂ«j. UnĂ« mund tĂ« realizoj çfarĂ« tĂ« dua se nĂ« momentin qĂ« njeriu qĂ« Ă«shtĂ« i pastĂ«r, hapet qielli dhe dĂ«gjohet lutja”, tha ajo, duke lĂ«nĂ« tĂ« kuptohet qĂ« besimi dhe fati e kanĂ« ndihmuar tĂ« jetĂ« kĂ«tu ku Ă«shtĂ« sot./TCh

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco