VIDEO/ ‘O çuna po pushoni ëëëë ja q... robt’, gazetarja nuk përmbahet live në ekran

VIDEO/ ‘O çuna po pushoni ëëëë ja q... robt’, gazetarja nuk përmbahet live në ekran

14:18, 22/10/2019

Aktualiteti politik ka pas marrjes së përgjigjes negative për hapjen e negociatave me BE-në, ka qenë shumë i nxehtë, me përplasje deklaratash ndërmjet pozitës dhe opozitës.

Edhe në media diskutimi mbi refuzimin për negociatat ka qenë temë kryesore e debateve në emisionet televizive.

Por gjatë transmetimit të emisionit në ApollonTv, Fier, teksa po flisnin për negociatat, moderatorja Marsela Topi nuk është përmbajtur ndaj regjisë, duke kërkuar qetësinë prej tyre ndërkohë që ka bërtitur në të shara ndaj tyre.

‘O çuna, pusho mor ëëëë qi*sha robt!’- dëgjohet të thotë Marsela, duke ju drejtuar regjisë, ndërkohë që po fliste i ftuari.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Martin22/10/2019 15:19

Hajde moderim, hajde. Kjo shoqja nga Fieri perdor fjalor e shan sikur Te jete duke shitur droge me bandat...

miri22/10/2019 14:28

Sa poshte kemi rene si shoqeri. E qahemi per deputet ne

Shto koment

Denonco