Publikoi FOTOT seksi, fansat ‘masakrojnë’ këngëtaren shqiptare: Plastikë, dukesh si transvestit…

Publikoi FOTOT seksi, fansat ‘masakrojnë’ këngëtaren shqiptare: Plastikë, dukesh si transvestit…

22:43, 17/10/2019

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, aty ku ndan me ndjekësit e saj foto e ideo nga përditshmëria. E si çdo personazh tjetër i njohur, edhe Adelina Tahiri vihet ndonjëherë në shënjerstër për t’u kritikuar. E kështu i ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka postuar disa foto në profilin e saj në “Instagram”. Fansat e akuzojnë Adelinën se ka bërë operacione plastike dhe nuk është më e bukur, siç ka qenë para se të bënte ndërhyrjet.

Edhe pse pozat e saj kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente pozitive, ka patur edhe shkrime të tilla: “Pa bere keto nderhyrje qe ke ber ke qene 1 yll tani me fal qe ta them por ske fare bukuri si travestit dukesh”.

“Plastik, edhe hunda të është fryer prej selikonit”, janë disa komente të tjera kritikuese për Adelina Tahirin.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco