Ja çfarë i bëri Soni Malaj-Aurela Gaçes ndërsa bënte palestër

Ja çfarë i bëri Soni Malaj-Aurela Gaçes ndërsa bënte palestër

21:57, 16/10/2019

Të dyja janë shoqe të mira.

Madje, Soni Malaj dhe Aurela Gaçe ushtrojnë në të njëjtën palestër e shpesh iu bie edhe në të njëjtën kohë që të shkojnë të ushtrojnë, shkruan Syri Kosova.

E duke qenë se Aurela feston sot ditëlindjen, Soni ka menduar t’i bëj një surprizë të vogël.

Derisa Aurela vraponte, Soni i shkoi nga pas duke e xhiruar me telefon i këndonte këngën e ditëlindjes.

Ja si reagoi Aurela:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco