FOTO/ Jennifer Aniston i bashkohet Instagramit pas 9 vitesh, postimi i saj i parë ishte epik

FOTO/ Jennifer Aniston i bashkohet Instagramit pas 9 vitesh, postimi i saj i parë ishte epik

11:22, 16/10/2019

Instagram është një ndër rrjetet sociale e cila përdoret masivishtë nga të gjithë. 

Ky rrjet social ju jep mundësinë personazheve të njohur dhe të pa njohur të postojnë foto dhe video nga përditshmëria e tyre.

Faqja është lançuar për herë të parë me 6 tetor të vitit 2010.

Por aktorja e njohur Jennifer Aniston i është bashkuar këtij rrjeti social pas 9 vitesh.

Aktorja ka hapur dje për herë të parë llogarinë e saj në Instagram dhe për vetëm 24 orë ajo ndiqet nga 10 milion njërëz.

Postimi i saj i parë sigurishtë do të ishte më aktorët e serialit ku ajo mori dhe famë ‘Friends’.

‘Dhe tani ne jemi gjjithashtu friends në Instagram. Përshëndetje Instagram’ ka shkruar në postimin e saj të parë dhe të vetëm Aniston. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco