Lajmi i fundit

FOTO/ Dy tërmete tronditin juglindjen, panik te banorët

10 vendet që kanë tifozet më të zjarrta

10 vendet që kanë tifozet më të zjarrta

17:49, 14/10/2019
A+ Aa A-

Një gjë që e bën futbollin edhe më tërheqës janë padyshim tifozët. Herë pas here lojtarët kanë thënë se nuk do të ishin asgjë pa tifozët e tyre.

Kur flasim për tifozet femra, atmosfera bëhet edhe më interesante, duke shtuar shkëlqim në sport me veshjet e tyre të personalizuara, dhe me bukurinë e tyre.

Këtu janë 10 vendet me tifozet më të zjarrta:

10. Meksika

Image

9. Kili

Image

8. Belgjika

Image

7. Suedia

Image

6. Gjermania

Image

5. Paraguai

Image

4. Argjentina

Image

3. Spanja

Image

2. Kolumbia

Image

1. Brazili

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco