Rudina Dembacaj divorcohet? Përgjigjen e jep vetë Aleksandri

Rudina Dembacaj divorcohet? Përgjigjen e jep vetë Aleksandri

12:52, 22/09/2019

Së fundmi në mediat online po qarkullon lajmi se aktorja Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesës 3 vjeçare me babin e vajzës së saj Aleksandrin.

Shkak për të lindur dyshimet është bërë mungesa e postimeve në rrjetin social me bashkëshortin Aleksandër nga ana e aktores Dembacaj dhe po ashtu edhe mungesa e unazës së saj të martesës në një pjesë të mirë të fotove.
Madje portalet online kanë aluduar për një romancë mes Rudina Dembacaj dhe një deputeti shqiptar gjë që ka çuar në përfundimin e martesës së aktores.

Por duket se asgjĂ« nga ç’ështĂ« thĂ«nĂ« kĂ«to ditĂ« nuk Ă«shtĂ« e vĂ«rtetĂ« dhe familja Ă«shtĂ« mĂ« se e kompletuar duke kaluar momente pushimi sĂ« bashku.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco