Tani nuk ka më vend për dyshime, ja detaji që konfirmon lidhjen mes Jonidës dhe Romeos

Tani nuk ka më vend për dyshime, ja detaji që konfirmon lidhjen mes Jonidës dhe Romeos

17:04, 19/09/2019

Jonida Maliqi, tërheq gjithmonë vëmendje e publikut me pamjen e saj.

Ajo njihet jo vetëm stilin në veshje, por edhe për tatuazhet në trup.

Këngëtarja së fundmi ka vendosur që të bëjë një tatuazh të  ri, të cilin e ka ndarë dhe me ndjekësit në Insatgram.

Jonida ka shkruar në pjesën e krahut vitet e lindjes së familjarëve të saj, në formën e trungut familjar.

Padyshim, ky është një ndër tatuazhet më të veçantë, ku këngëtarja tregon dashurinë e madhe që ka për familjen.

Teksa bënte tatuazhin, Jonidën e shoqëroi edhe partneri i saj, Romeo Veshaj.

Ai publikoi një foto ku tregoi se ndodhej në të njëjtën studio, ndërsa po bënte edhe vetë një tatuazh.

Dyshja është përfolur prej kohësh për lidhjen e tyre të dashurisë, të cilën duket se po e shijojnë në maksimum.

Madje, gjatë një interviste Romeo u shpreh se kishte rënë për herë të parë në dashuri me vajzën në të cilën ishte aktualisht në një lidhje, domethënë me Jonidën

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco