FOTO/ Isaac e harroi Dua Lipën, lidhet me modelen e njohur

FOTO/ Isaac e harroi Dua Lipën, lidhet me modelen e njohur

17:42, 17/09/2019

Dua Lipa dhe Isaaac Carew ishin një ndër çiftet më të përfolura në showbiz. Por ata nuk arritën të kishin një marrëdhënie të konsoliduar dhe disa muaj më parë i dhanë fund lidhjes së tyre.

Dua nuk vonojë shumë dhe e prezantoi të dashurin e ri, por Isaac u tregua pak më i rezervuar.

Sot disa muaj pas ndarjes nga këngëtarja shqiptare, Isaac shfaqet në publik me të dashurën e re, modelen e famshme Florence Kosky.

Ka qenë vetë modelja që ka shpërndarë disa foto së bashku me shefin e kuzhinës, duke u përqafuar. Ata duken shumë të lumtur së bashku, ndërsa modelja i ka shoqëruar fotot me një zemër të kuqe. Fotot kanë marrë mijëra pëlqime e komplimente nga fansat e miqtë e modeles të cilët kanë uruar çiftin e ri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco