FOTO/ Puthje, përqafime dhe skena intime nga fundjava e ditëlindjes së Dua Lipës

FOTO/ Puthje, përqafime dhe skena intime nga fundjava e ditëlindjes së Dua Lipës

20:44, 25/08/2019
A+ Aa A-

Dua Lipa po shijon ditët e festës së ditëlindjes me të dashurin e saj.

Çifti nuk po mund t’i mbajë larg duart nga njëri-tjetri dhe nuk po brengosen fare as për publik, as për fotografi.

Vazhdimisht po dalin fotot nga këto pushimet në bregdet të Duas me Anwar, ku çifti shihen duke u puthur, prekur e ledhatuar.

Sipas ‘People’, çifti i njohur është me pushime në Malibu, duke vazhduar festën e së enjtes ku Dua i mbushi 24 vjeç.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco