FOTO/ Merr fund martesa me Marina Vjollcën? Ky reagim i Getoar Selimit i thotë të gjitha

FOTO/ Merr fund martesa me Marina Vjollcën? Ky reagim i Getoar Selimit i thotë të gjitha

08:23, 24/08/2019

Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe këngëtari i njohur Getoar Selimi, Geti, janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit.

Lidhja e tyre vazhdon që prej shumë kohësh dhe në Shtator të 2017-tës e kurorëzuan dashurinë e tyre dhe në martesë.

Së fundmi në media u përfol se marrëdhënia mes tyre nuk po shkonte mirë.

Fakti që çifti nuk po postonin më me njëri-tjetrin iu shtoi dyshimet por Geti sot iu ka dhënë fund këtyre thashethemeve.

Këngëtari ka ndarë një foto në profilin e tij të instagramit, ku shfaqet me të shoqen, Marinën."Mahalla mood" shkruan Geti dhe siç duket ai dhe moderatorja vazhdojnë me martesën e tyre njëjtë si gjithmonë.

View this post on Instagram

Mahalla mood

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco