FOTO/ Konkuron pa frikë 20-vjeçaret, mamaja Argjentina Ramosajt ‘çmend’ rrjetin

FOTO/ Konkuron pa frikë 20-vjeçaret, mamaja Argjentina Ramosajt ‘çmend’ rrjetin

13:39, 22/08/2019

Ajo quhet Suzana Mushkolaj dhe është nëna e këngëtares së njohur Argjentina Ramosaj.

Me profesion inxhiniere, ajo ka punuar edhe si fotografe, ndërsa për momentin drejton një shkollë dizanji në Kosovë, pas rikthimit nga Holanda, ku emigroi për shumë vite dhe ku rriti fëmijët.

Suzana konsiderohet si gjyshja më seksi në trevat shqiptare, dhe jo më kot. Nëse sheh fotot e saj, Suzana mund të konkurrojë pa frikë vajzat 20-vjeçare.

ImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco