FOTO/ Shpallet si femra më e bukur në botë! E thonë shkencëtarët e Teksasit

FOTO/ Shpallet si femra më e bukur në botë! E thonë shkencëtarët e Teksasit

22:33, 20/08/2019

E thonë shkencëtarët, kjo është femra me trupin më të bukur në botë.

Bëhet fjalë për modelen dhe aktoren angleze Kelly Brook, e cila është shpallur nga shkencëtarët e Teksasit si femra më e bukur.

Por jo vetëm kaq, ekspertët e anatomisë së Universitetit të Teksasit kanë shpërndarë pyetësorë për studentët e tyre, të cilët kanë qenë të detyruar që të shkruajnë për masat perfekte të trupit femëror, sipas tyre.

Përveç kësaj, një tjetër detyrë ka qenë edhe që të bëjnë dizajnin preciz të fytyrës dhe flokëve që ata i konsiderojnë më të bukura. Dhe përshkrimet që studentët bënë i përshtateshin më shumë Kelly Brook.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Krist20/08/2019 23:15

Amerikanet,e sidomos kaobojsit e Texasit,nuk marrin vesh nga bukuria dhe eleganca.Femra me e bukur ne bote eshte Mamica Spiropali e Skenderbeut.As mos e diskutoni!

Shto koment

Denonco