Avokatja shqiptare merr gjithë vëmendjen me paraqitjet nga plazhi

Avokatja shqiptare merr gjithë vëmendjen me paraqitjet nga plazhi

16:24, 20/08/2019

Redona Koci cilësohet si një nga femrat më joshëse, ndërsa komentohet shpesh edhe për format e saj trupore.

Koci e cila ka marrë epitetin si avokatja joshëse shqiptare, nuk heziton aspak t’i shfaqë asetet e saj të bollshme.

Së fundmi ajo ka vendosur që të relaksohet në plazhet shqiptare nga ku dhe po sjellë pamje të ndryshme.

E veshur në bikini, dhe me poza joshëse, Redona Koci ka marrë gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj.

Kujtojmë që për Kocin kanë shkruar edhe mediat e huaja duke e konsideruar si një prej vajzave më tërheqëse shqiptare.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

titi22/08/2019 13:23

po ca avokate, kjo duket si k.......

Shto koment

Denonco