FOTO/ Shfaqet e lumtur në rrugët e Kanadasë , ja me kë shoqërohet tani Keisi

FOTO/ Shfaqet e lumtur në rrugët e Kanadasë , ja me kë shoqërohet tani Keisi

15:17, 20/08/2019

Edhe pas ndarjes, Stresi dhe Keisi vazhdojnë të jenë shumë të komentuar për shkak të veprimeve të tyre që tërheqin gjithnjë vëmendjen.

Së fundmi ndarjen e konfirmoi edhe Keisi e cila pëlqeu një koment në të cilin shkruhej se Stresi ishte pa fat që e humbi atë.

Bukuroshja brune po vazhdon jetën e saj në Kanada dhe në foton e fundit të postuar në Instagram është shfaqur në super formë.

 Dhe siç duket dhe nga fotot Keisi  e ka harruar Stresin dhe po shoqërohet me mikeshën e saj të ngushtë.

Të dyja ishin mbrëmë në parkun e lojërave dhe Keisi dukej shumë e lumtur teksa argëtohej.

"Jam prapë fëmijë nga e para", shkruan Keisi.

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco