FOTO/ Enca do fytyrën e saj në flamurin shqiptar

FOTO/ Enca do fytyrën e saj në flamurin shqiptar

08:26, 20/08/2019

Enca është ndër artistet më të përfolura në Shqipëri dhe kjo s’ka vend për diskutim.

Çdo këngë që ka publikuar është kthyer në hit , të cilat dëgjohen jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë saj. 

Këngëtarja tashmë është artistja shqiptare më e ndjekur në Instagram, pasi numëron mbi 2.1 milion ndjekës.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku poston foto dhe video të ndryshme si nga jeta e saj profesionale po ashtu dhe nga ajo private.

 Këngëtarja ka patur kohë të lirë dhe ka vendosur të bashkëbisedojë me fansat nëpërmjet opsionit “pyetje-përgjigje” në instastory.

Një ndër fansat e saj, e ka pyetur se cili është qëllimi që ka për dhjetë vitet e ardhshme.

Këngëtarja ka thënë tre qëllimet më të mëdha të saja:

"Sinqerisht, çdo ditë që kalon kuptoj se qëllimi më i madh në jetë është të jesh e lumtur. Gjithashtu dua të jem në bilionere e suksesshme e cila sapo ka nisur një familje të re dhe dua fytyrën time në flamurin shqiptar."

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Albi20/08/2019 11:10

Cfar po thuaj moj se e kemi flamurin e bukur nuk duam ta....

Shto koment

Denonco