FOTO/ Ronela Hajati publikon mesazhet 'pervese' të ndjekësve të saj

FOTO/ Ronela Hajati publikon mesazhet 'pervese' të ndjekësve të saj

11:13, 19/08/2019

   Ronela Hajati ka vendosur të vijë më pranë ndjekësve të saj duke realizuar një bisedë në rrjete sociale.

Por mes shumĂ« komplimenteve dhe pyetjeve mbi projektet e reja, njĂ« ndĂ«r ndjekĂ«sit paska dĂ«shira ‘tĂ« çmendura’ ndaj kĂ«ngĂ«tares.

Ajo ka vendosur të publikojë këto mesazhe, duke i kthyer edhe një përgjigje.

“ShumĂ« kisha dasht met lĂ«pi te komt”- shkruan njĂ« ndjekĂ«s.

“T’lutna pĂ«rgjigju, tĂ« luteeem çfarĂ« tĂ« bĂ«j qĂ« tĂ« t’i puth kĂ«mbĂ«t, edhe jetĂ«Ă«n e jap SHKUPI”- vijon ndjekĂ«si.

“Do mĂ« lije mua qĂ« tĂ« lĂ«pij takat e tua”- vijon njĂ« tjetĂ«r.

Pas mesazheve të njëpasnjëshme, Ronela Hajati i kthen përgjigje:

 “Edhe unĂ« zemra, sidomos pasi e4c zbathur nja dy orĂ« ose mund tĂ« kem mbajtur kĂ«pucĂ« pa çorape prsh nja katĂ«r orĂ« nĂ« 40 gradĂ« hahahahahahah
Vazhdon kronika kĂ«mba. Zoti ju ruajt mendt e kokĂ«s se jeni tĂ« rinj, keni jetĂ«n pĂ«rpara”.

ImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco