Soni Malaj zbulon një FOTO seksi nga arkiva

Soni Malaj zbulon një FOTO seksi nga arkiva

23:05, 18/08/2019
A+ Aa A-

Soni Malaj është ‘kthyer’ në kohë me një foto joshëse.

Soni Malaj ka kujtuar pushimet e vitit 2016 me një fotografi të cilën e ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram.

Shohim se edhe në atë kohë këngëtarja ka zotëruar linja fantastike si edhe tash për të cilat shumë femra kanë kërkuar sekretin e artistes se si po arrin të jetë kaq në formë.

Sa i përket muzikës, Soni ka qenë aktive këto javët e fundit duke publikuar një bashkëpunim me Agon Amigën dhe Daim Lala ‘Ta Fala’, dhe një solo projekt ‘Te Quiero’.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco