VIDEO/ Në koncertin e përbashkët, Noizy thumbon publikisht Luanën për Getoarin

VIDEO/ Në koncertin e përbashkët, Noizy thumbon publikisht Luanën për Getoarin

14:36, 22/07/2019

Ndoshta se kishit menduar ndonjëherë që Luana do performonte në të njejtin koncert me rivalin e kunatit të saj, Getoarit, por ja që ndodhi. 

Ata kanë ndarë skenën në një nga klubet e Kosovës, por veprimi i Noizyt i habiti të gjithë me veprimin e tij.

Të gjithë e mbajmë mend rivalitetin e hershëm të Noizyt dhe Ghetto Geasyt e lidhur me këtë ai ngacmoi Luanën në koncert. 

Teksa po bëhej gati të këndonte këngën DISS për Babastars, Noizy i tha Luanës që me siguri ishte në prapaskenë “Të fala kunatit”.

Pas këtyre fjalëve, ai ka nisur të qeshë dhe është bërë gati të këndojë këngën, ndërsa video e reperit po bën xhiron e rrjetit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco