VIDEO/ Ylli i futbollit publikon këngën e re dhe thyen rekord klikimesh për një orë

VIDEO/ Ylli i futbollit publikon këngën e re dhe thyen rekord klikimesh për një orë

22:51, 21/07/2019

Kënga e Depay u publikua para një ore dhe ka marrë shumë klikime.

Anëtari i Olympique Lyon dhe kombëtares së Holandës, Memphis Depay, e ka lënë paksa anash futbollin për të ‘goditur’ me një projekt muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin ‘Fall Back’ erdhi e realizuar me videoklip dhe për një orë arriti numër rekord klikimesh.

Për një orë kënga është klikuar më shumë se 77 mijë herë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco