‘Pse i mban këmbët hapur?' Ilda Bejleri habit me përgjigjen, që i jep fansat

‘Pse i mban këmbët hapur?' Ilda Bejleri habit me përgjigjen, që i jep fansat

17:03, 21/07/2019

Moderatorja e sportit Ilda Bejleri është gjithnjë në qendër të vëmendjes me postimet e saj provokuese, ku në një pjesë të mirë të tyre shihet gjithnjë me këmbë të hapura. Së fundmi, një ndjekës nuk ka ngurruar ta pyesë për këtë pozë.

“Pse i mban këmbët hapur në çdo foto që poston?“-i ka shkruar ai, i cili ka marrë një përgjigje që s’mund t’i vinte veçse nga një moderatore sportive. “T’ia bëjmë dhe CR7-ës këtë pyetje?”– i është kthyer Ilda.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco