FOTO/ Ajka 1 vjeç/ Bes Kallaku publikon imazhin e plotë të vogëlushes për herë të parë

FOTO/ Ajka 1 vjeç/ Bes Kallaku publikon imazhin e plotë të vogëlushes për herë të parë

10:10, 12/07/2019

Një vit më parë Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bën prindër për herë të parë.

Në jetë erdhi vogëlushja Ajka.

Ndryshe nga personazhet e tjerë Vip, Besi dhe Xhensila kanë preferuar të mos e publikojnë imazhin e plotë të Ajkës.

Por sot Ajka mbush 1 vjeç dhe babi Besi ka bërë urimin më prekës duke zbuluar imazhin e plotë të vogëlushes.

‘O Ajka e jetes, urime ditelindjen tende te pare. Une nuk do te te shkruaj shum gjate sepse mami yt ka 3 dit qe po shkruan urimin per ty edhe akoma nuk e ka mbaruar . Cti bejm qaramanes? Egziston nje force aq e madhe terheqjeje ne bote qe quhet ‘DASHURI’.
U rritsh me dashuri edhe dhenç vetem dashuri. Lutu gjithmone qe te kesh sy qe shohin me te miren tek te tjeret.Te kesh zemer qe fal me te keqen, nje mendje qe e harron te keqen.Dhe nje shpirt qe nuk e humbet kurre besimin e Zotit. Ne po te mesojme si te ecesh vete, si ben qeni apo macja, te thuash “Besi” edhe “Xhensila” (kete mezi e shqiptojne edhe te rriturit ne fakt .Por sa po mesojme edhe ne nga ty, dhe sa po rritemi edhe ne prej teje.Ta dish qe te dua aq shum sa kam mesuar cdo kenge femijesh permendesh nga “Johny Johny Yes Papa” e deri tek “Baby Shark” .Ajka, o lul’e bukur e gjakut tim’ ka shkruar në postim aktori.Burimi: Instagram

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

O Ajka e jetes, urime ditelindjen tende te pare. Une nuk do te te shkruaj shum gjate sepse mami yt ka 3 dit qe po shkruan urimin per ty edhe akoma nuk e ka mbaruar ????. Cti bejm qaramanes? ???? Egziston nje force aq e madhe terheqjeje ne bote qe quhet ‘DASHURI’. U rritsh me dashuri edhe dhenç vetem dashuri. Lutu gjithmone qe te kesh sy qe shohin me te miren tek te tjeret. Te kesh zemer qe fal me te keqen, nje mendje qe e harron te keqen. Dhe nje shpirt qe nuk e humbet kurre besimin e Zotit. Ne po te mesojme si te ecesh vete, si ben qeni apo macja, te thuash “Besi” edhe “Xhensila” (kete mezi e shqiptojne edhe te rriturit ne fakt ????). Por sa po mesojme edhe ne nga ty, dhe sa po rritemi edhe ne prej teje. Ta dish qe te dua aq shum sa kam mesuar cdo kenge femijesh permendesh nga “Johny Johny Yes Papa” e deri tek “Baby Shark” ???? Ajka, o lul’e bukur e gjakut tim.

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco