Këngëtarja e njohur shqiptare është kaq seksi

Këngëtarja e njohur shqiptare është kaq seksi

22:26, 01/07/2019

Ka dalë edhe ajo vetëm me bikini.

Mimoza Shkodra ka hedhur një fotografi në Instagram, ku ia ka kënaqur sytë ndjekësve të saj me këtë imazh, shkruan Syri.net Kosova.

Ajo shihet e hipur në një varkë të vogël dhe ishte vetëm me bikini.

Kaq seksi, këngëtarja nuk ka dal moti në rrjetet sociale.

Vieë this post on Instagram

#makaiboards ??????????

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco