VIDEO/ Nuk do ta besoni dot cilën këngëtare me famë botërore Dua Lipa sjell për herë të parë në Prishtinë

VIDEO/ Nuk do ta besoni dot cilën këngëtare me famë botërore Dua Lipa sjell për herë të parë në Prishtinë

12:51, 01/07/2019

Sunny Hill Festival organizuar tërësisht nga babai i Dua Lipës, Dukagjin Lipa dhe këtë vit do të organizohet sërish në Prishtinë.

Mes emrave më të njohur të muzikës shqiptare, në Sunny Hill do të bashkohen edhe Gashi, Njomza, Calvin Harris ndërkohë që surpriza e vërtetë paska qenë Miley Cyrus!

Vetëm pak minuta më parë, këngëtarja e njohur pas të cilës u apasionuam edhe si aktore në “Hannah Montana”, Miley Cyrus ka lajmëruar në një video se në datën 2 gusht do të performojë në Prishtinë.

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco