Aktorja e serialit ‘Fatmagyl’ martohet me një mashkull të vjetër

Aktorja e serialit ‘Fatmagyl’ martohet me një mashkull të vjetër

22:10, 25/06/2019

Në serial ka qenë shumë e bukur.

Por, aktorja turke Seda Guven që e kishte rolin e Meltemi te seriali “Cili është faji i Fatmagylit?” i ka dhënë fund beqarisë, shkruan Syri Kosova.

Ajo u martua me një mashkull, Ali Guzel, i cili dukej shumë më i vjetër se ajo në moshë.

Faqja e showbizit turk në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet çifti dhe Seda ka mahnitur me pamjen e saj si nuse.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco