FOTO/ si do të duket fytyra e fëmijës së Princ Harryt dhe Meghan kur të rritet? Realizohet studimi i çmendur

FOTO/ si do të duket fytyra e fëmijës së Princ Harryt dhe Meghan kur të rritet? Realizohet studimi i çmendur

18:18, 25/05/2019

Archie është fëmija më i përfolur së fundmi. Meghan dhe Princ Harry u bënë prindër për herë të parë në 6 maj dhe bota nuk ka rreshtur së foluri për të.

Associated Press ka bërë një studim të çuditshmë për të treguar se si do të duket bebi më i famshmë kur të rritet. Duke studiuar rrënjët dhe tiparet që kanë trashëguar Harry dhe Meghan nga prindërit e tyre, studiuesit kanë arritur të krijojnë pamjen e Archie-t.

Duke studiuar rrënjët dhe tiparet që kanë trashëguar Harry dhe Meghan nga prindërit e tyre, studiuesit kanë arritur të krijojnë pamjen e Archie-t.

I ati i Meghan ka origjinë britanike, gjermane dhe irlandeze, ndërsa e ëma është afrikano-amerikane. Dukesha ka trashëguar flokët e errët me onde nga e ëma, tipare shumë të forta. Princi Harry ka gjak mbretëror dhe origjinë britanike, flokë të kuq që edhe ky është një tipar dominues.

Bebushi ka 50% shanse për të pasur flokët e kuq të të atit, por kjo gjë mund të ndryshojë, pasi edhe tiparet e Meghan-it janë shumë të forta.

Tani mbetet të presim kur çifti të zbulojë fytyrën e vërtetë të djalit të tyre.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco