FOTO/ Eli Fara feston ditëlindjen.Nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

FOTO/ Eli Fara feston ditëlindjen.Nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

08:28, 22/05/2019

Ditën e sotme këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Eli Fara feston ditëlindjen.

Ajo kavendosur ta festoj pranë familjes dhe miqëve të ngushtë në Frankfurt.

Eli dukej shumë e lumtur dhe e surprizuar në momentin kur një djalë afrohet me tortë në duar, teksa të gjithë këndojnë këngën tipike të një feste ditëlindeje.

“Frankfurt, gëzuar ditëlindjen për mua. Kohë me familjen”, ka shkruar Eli në videon e publikuar në ‘Instastory’, duke zbuluar kështu se ndodhet pranë njerëzve të zemrës.

Vajza e saj nuk duket në tavolinë, por ka vendosur t’i bëjë një urim publik nënës së saj, duke publikuar të njëjtën video dhe duke shkruar:

“Shpirt i motrës ti. Të bëhesh 100 vjeç mam, të dua”.

E lumtur pranë familjarëve  Eli Fara sot ka festuar 52 vjetorin e ditëlindjes së saj.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shpirt i motres tii ?????????????????????????? @elifaramari te behesh 100 vjet mam te dua ??????????????

A post shared by MarinaFara (@marinafara.new.official) on

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco