FOTO/ Luana Vjollca ngelet e mahnitur kur sheh vajzën e Blendi Fevziut

FOTO/ Luana Vjollca ngelet e mahnitur kur sheh vajzën e Blendi Fevziut

08:38, 21/05/2019

Blendi Fevziu është jo vetëm një moderator shumë i suksesshëm, por edhe një baba i mrekullueshëm dhe shumë i dhënë pas vajzave të tij. Blendi së fundmi ka shkuar me pushime në Turqi me familjen dhe nga atje ka postuar një foto me vajzën e madhe.

Vajza e Blendit ka tërhequr menjëherë vëmendjen pasi është rritur shumë dhe bukuria e saj ka mahnitur edhe Luana Vjollcën.

"Wow sa e bukur goca", i komenton Luana.

"I kam thënë se do mundohem që ti të udhëtosh në sa më shumë vende të botës, që të kesh një pasuri shumë më të madhe se pasioni i shopping-ut apo i gjërave të tjera të moshës", është shprehur Blendi për të bijën në një intervistë.

ImageImage

                                                               

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

fevzo23/05/2019 04:43

sa shume urrejtje ke ne popull o fevzi si nje kamaleon itipit te fundit; nje dite do ti paguani ndonese mendoni qe edhe femijet tuaj mund ta shetitin boten me leket e turpit dhe dyfaqesise!

Shto koment

Denonco