Adrola Dushi ‘shemb’ rrugët e Nju Jork, ekspozon këmbët në mes të Manhattanit

Adrola Dushi ‘shemb’ rrugët e Nju Jork, ekspozon këmbët në mes të Manhattanit

18:26, 16/05/2019

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi po vazhdon karrierën e saj në Amerikë.

Gjatë realizimit të disa fotografive në Manhattan, ajo ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve ndërsa duket joshëse me fustanet, që ka veshur.

Adrola në Instagram është aktive dhe me fotot që poston, ku shfaqet në mënyrë tejet natyrale, pranon gjithmonë fjalë pozitive nga ndjekësit.

Ajo madje së fundmi ka nënshkruar me kompaninë prestigjioze atje, atë “Wilhelmina Models”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco